Хранитель Аватар для Moppa

Проверьте плиз мое рекомендательное письмо.Правда оно на английском.

Recommendation Letter.St.Petersburg30.12.2009 Hereby to confirm that Ekaterina Toskina has worked at OAO "Confectinery Factory named after N.K.Krupskaya"(hereinafter referred to as the Company) over 3 (three) years in the position of the economist of Monetory Streams Control Department and in the position of the manager on planning and analytics of Sales Department.During the work in the Company E.Toskina has recommended herself only positively , has been an initiative and responsible employee, has worked creatively and with an effective output. E.Toskina has shown herself as a skillful organizer . On style of work E.Toskina is inclined to work in a command, showing responsibility and sense of duty by data to it to commissions. E.Toskina easily contacts with new people, is sociable, accurate and attentive . The Company is highly appreciating the input of E.Toskina in the financial results in 2007,2008 and 2009 and is recommending her to be employed at equal and higher job positions.Managing Director ___________ Philip John Wegh

2. ответ для Moppa , на сообщение « Проверьте плиз мое рекомендательное... »
    в шоколаде Аватар для Кaramel

ну, если переведете - проверю. Можно в личку.

3. ответ для Moppa , на сообщение « Проверьте плиз мое рекомендательное... »
    Ветеран Аватар для zaolu

Можно я прокомментирую?

Recommendation Letter по-моему так не пишут, но я могу ошибаться. У меня дома есть книга могу посмотреть
    in the position , -on the position, если память мне не изменяет. Вы сами писали или где-то взяли текст?

in the position of the economist of Monetory Streams Control Department and in the position of the manager on planning and analytics of Sales Department. Простите, вы сразу на трех должностях работали?? Если нет то надо про перевод, наверное написать, а то так не понятно!